ciekawe strony

Nowa podstrona o fotografii ślubnej rodem z Krakowa

  • Posted on: 24 June 2018
  • By: Kasia
nowa fajna strona o fotografii ślubnej

Kiedy mieszkałem w Krakowie, zawsze marzyłem żeby zająć się fotografią ślubną.

Kiedy na dobre zająłem się fotografią ślubną, nie mieszkałem już w Krakowie. W tym roku, najbliżej Krakowa fotografuję w Niepołomicach.

Ale ciągle ciekawie przyglądam się przyjaciołom z Krakowa. Dziś, polecam stronę o fotografii ślubnej dla młodych par z Krakowa, Wieliczki i okolic. Mam nadzieję, że znajdziecie tam interesującą ofertę fotografii ślubnej!

Grand Press Photo 2018

  • Posted on: 27 March 2018
  • By: Kasia

Do 4 kwietnia 2018 można nadsyłać zdjęćia na prestiżowy konkurs Grand Press Photo.

Konkurs jest przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Grand Press Photo wyróżnia się tym, że uczestniczący w nim fotoreporterzy poddają się ocenie fachowca o światowej sławie.

W tym roku, oceniającym prace będzie laureat konkursu Word Press Photo. Konkurs przeznaczony jest tylko dla zawodowców, czyli osób pracujących dla jakiejś redakcja lub sprzedające redakcjom zdjęcia jako freelancer.

Więcej informacji i FAQ, możecie znaleźć tutaj:

Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  • Posted on: 13 May 2017
  • By: Kasia
fotografia ślubna Wrocław

Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

Krakowska fotografia ślubna z pasją

  • Posted on: 4 November 2016
  • By: Kasia
fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.