Fotografia ślubna - plener

 • Posted on: 18 August 2012
 • By: Kasia
fotografia ślubna plener w radomiu

Artystyczne zdjęcia ślubne: plener.

Artystyczne zdjęcia ślubne: Warszawa, centrum, miasta. Środek lasu. Park rozrywki? Wybieraj! Plener ślubny to zdjęcia, które chce mieć dzisiaj każda para młoda, o ile tylko potrafi docenić zdjecia ślubne na miarę czasów!

Nic dziwnego – niezapomniane ujęcia z miasta: na tle przyrody, ruin, samochodów, czy zabytków, plus niepowtarzalne chwile, które wspomina się latami. To jest to!

Zdjęcia plenerowe niosą w sobie pewną tajemnicę: praktycznie do ostatniej chwili nie wiadomo jak będą wyglądały, bo nawet jeśli z wybranym studio zaplanujemy wszystko, to może się okazać, że zamiast pięknego słońca i zdjęć w rynku, wśród kolorowych kamieniczek, będziemy mieli pompę z nieba i bezbłędne fotki z ucieczki panny młodej przez uliczki płynące strumieniami wody. I wtedy sesję plenerową trzeba będzie zorganizować inaczej: tu duże pole popisu dla kreatywności fotografa, bo to on spotyka się ze skrajnymi sytuacjami, nad którymi musi przecież zapanować. I tak zależnie od pogody możemy mieć np. :

Plener ślubny w centrum Warszawy

 • (słońce): wymarzone zdjęcia na tle przyrody, zabytków danego miasta, w czasie spaceru czy zwiedzania ruin stacji kolejowej, a nawet symulowaną próbę porwania panny młodej przez dorożkarza i dzielne odbicie jej przez pana młodego…
 • (deszcz): spontaniczne zdjęcia w ciemnych, zadaszonych bramach, w otoczeniu pokrętnych typków (inscenizacja), przed którymi pan młody bronił będzie swej niewiasty, albo fotki z krytego ogrodu botanicznego – wśród holenderskich tulipanów i afrykańskich kaktusów…
 • (wiatr): zdjęcia odważne i nieco „potargane” – pod dachami, na krytym basenie, w aquaparku, i na terenach starych fabryk w których wiatr hula ciszej, a industrialne klimaty robią niesamowity efekt w zderzeniu z bielą sukni ślubnej i czernią garnitury pana młodego

plener ślubny Myszków i Złoty PotokPrzygotowując się na plenerowe zdjęcia ślubne ważne jest tylko zabranie ze sobą dobrego humoru: resztę zrobi fotograf (za to mu płacą), a jeśli z kreatywnością u niego słabo to zawsze można zrobić zdjęcia jak z hollywoodzkiego story, gdy wściekła kobieta (gwiazda wielkiego ekranu – w tej roli panna młoda) pierze marnego paparazzi parasolką, a jej partner dorzuca od siebie nie pierwszej świeżości pomidora…

Grunt to dobra zabawa i fachowiec w zasięgu ręki – wtedy pomysłów na plenerowe sesje ślubne na pewno nie zabraknie!

Aleksandra Niedzielska

zdjęcia: Marcel Zaborski, Fotosekunda.pl: fotografia ślubna i sesje zdjęciowe

Znaleźliście przez:

>zdjęcia ślubne plener>foto slubne basen foto>para młoda w plenerze z parasolką>sesje zdjęciowe slubne plener>fotografia śłubna warszawa>zdjęcia ślubne plenerowe>

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Górscy. Para krakowskich fotografów ślubnych z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?

 • fotograf akty warszawa gdzie

  Sesje zdjęciowe - akty

  Ach to ciało…! Marzą Ci się fantastyczne profesjonalne akty? Dla samej siebie, bo zawsze chciałaś zobaczyć swojego drugie ja, albo dla mężczyzny Twojego życia najbardziej ekskluzywny prezent jaki można sobie wyobrazić?

 • fotografia ślubna reportaż warszawa radom i okolice

  Fotografia ślubna - reportaż

  Szczegółowa, fotograficzna relacja ze ślubu to jest to, co tygryski lubią najbardziej! Fryzjerka robiąca Wieżę Eiffle’a na głowie panny młodej, garnitur zalany perfumami babci... to przecież trzeba uwiecznić!

 • Sesja dla pary

  Sesja dla par

  Sesja fotograficzna we dwoje to doskonały pomysł dla tych, którzy chcieliby zobaczyć siebie razem w romantycznych sytuacjach, które zostają w pamięci na zawsze. W rzeczywistości nie da się tego osiągnąć samodzielnie:

 • sesja zdjęciowa na prezent

  Sesja zdjęciowa dla niej

  Faceci to wzrokowcy. Koniec opisu.

 • profesjonalne sesja zdjęciowa do portfolio

  Sesja zdjęciowa Portfolio

  Portfolio rodem z żurnala to pierwszy krok w kierunku okładki Vogue’a i przyszłej satysfakcji ze stąpania po wielkim wybiegu. Same zdjęcia jeszcze nie gwarantują milionów na koncie, to są najważniejszym krokiem w kierunku kariery w świecie mody i urody.