Fotografia ślubna - plener

 • Posted on: 18 August 2012
 • By: Kasia
fotografia ślubna plener w radomiu

Artystyczne zdjęcia ślubne: plener.

Artystyczne zdjęcia ślubne: Warszawa, centrum, miasta. Środek lasu. Park rozrywki? Wybieraj! Plener ślubny to zdjęcia, które chce mieć dzisiaj każda para młoda, o ile tylko potrafi docenić zdjecia ślubne na miarę czasów!

Nic dziwnego – niezapomniane ujęcia z miasta: na tle przyrody, ruin, samochodów, czy zabytków, plus niepowtarzalne chwile, które wspomina się latami. To jest to!

Zdjęcia plenerowe niosą w sobie pewną tajemnicę: praktycznie do ostatniej chwili nie wiadomo jak będą wyglądały, bo nawet jeśli z wybranym studio zaplanujemy wszystko, to może się okazać, że zamiast pięknego słońca i zdjęć w rynku, wśród kolorowych kamieniczek, będziemy mieli pompę z nieba i bezbłędne fotki z ucieczki panny młodej przez uliczki płynące strumieniami wody. I wtedy sesję plenerową trzeba będzie zorganizować inaczej: tu duże pole popisu dla kreatywności fotografa, bo to on spotyka się ze skrajnymi sytuacjami, nad którymi musi przecież zapanować. I tak zależnie od pogody możemy mieć np. :

Plener ślubny w centrum Warszawy

 • (słońce): wymarzone zdjęcia na tle przyrody, zabytków danego miasta, w czasie spaceru czy zwiedzania ruin stacji kolejowej, a nawet symulowaną próbę porwania panny młodej przez dorożkarza i dzielne odbicie jej przez pana młodego…
 • (deszcz): spontaniczne zdjęcia w ciemnych, zadaszonych bramach, w otoczeniu pokrętnych typków (inscenizacja), przed którymi pan młody bronił będzie swej niewiasty, albo fotki z krytego ogrodu botanicznego – wśród holenderskich tulipanów i afrykańskich kaktusów…
 • (wiatr): zdjęcia odważne i nieco „potargane” – pod dachami, na krytym basenie, w aquaparku, i na terenach starych fabryk w których wiatr hula ciszej, a industrialne klimaty robią niesamowity efekt w zderzeniu z bielą sukni ślubnej i czernią garnitury pana młodego

plener ślubny Myszków i Złoty PotokPrzygotowując się na plenerowe zdjęcia ślubne ważne jest tylko zabranie ze sobą dobrego humoru: resztę zrobi fotograf (za to mu płacą), a jeśli z kreatywnością u niego słabo to zawsze można zrobić zdjęcia jak z hollywoodzkiego story, gdy wściekła kobieta (gwiazda wielkiego ekranu – w tej roli panna młoda) pierze marnego paparazzi parasolką, a jej partner dorzuca od siebie nie pierwszej świeżości pomidora…

Grunt to dobra zabawa i fachowiec w zasięgu ręki – wtedy pomysłów na plenerowe sesje ślubne na pewno nie zabraknie!

Aleksandra Niedzielska

zdjęcia: Marcel Zaborski, Fotosekunda.pl: fotografia ślubna i sesje zdjęciowe

Znaleźliście przez:

>zdjęcia ślubne plener>foto slubne basen foto>para młoda w plenerze z parasolką>sesje zdjęciowe slubne plener>fotografia śłubna warszawa>zdjęcia ślubne plenerowe>

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • profesjonalne zdjęcia produktu packshot

  Dobre zdjęcia na aukcje - zlecić specjaliście czy można je zrobić samodzielnie?

  Zapewne zdarzyło Ci się podziwiać w internecie profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu. Czy zastanawiałes się kiedyś w jakich sytuacjach lepiej inwestować w profesjonalną fotografią produktową a kiedy po prostu wyciągnąć aparat z kieszeni i zacząć tworzyć?

 • fotografia ślubna Wrocław

  Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

  Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

  Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

 • bizneswoman na planie zdjęciowycm

  Fotografia biznesowa

  Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle.

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Krakowska fotografia ślubna z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?

 • sesja zdjęciowa dla mężczyzny chłopaka faceta

  Sesja zdjęciowa dla niego

  Czyli sesja fotograficzna dla prawdziwego faceta...

 • fotografia ślubna plener w radomiu

  Fotografia ślubna - plener

  Artystyczne zdjęcia ślubne: Warszawa, centrum, miasta czy środek lasu. A może park rozrywki? Wybieraj!