Sesja zdjęciowa dla niego

 • Posted on: 20 August 2012
 • By: Kasia
sesja zdjęciowa dla mężczyzny chłopaka faceta

Czyli sesja zdjęciowa dla prawdziwego faceta

Męskie spojrzenie, podkreślone rysy twarzy, nieco nagiej klaty wystającej zza rozchełstanej koszuli i czupryna z odrobiną dzikości – taki facet działa na kobiety! Sesja zdjęciowa dla niego – to oferta, która z każdego misiaczka wydobędzie tygrysa, a ze zbytniego dzikusa – słodkiego rozkoszniaka. Czas na przełomowe zdjęcia z mężczyzną w roli głównej – no bo która kobieta nie zachwyca się zdjęciami swojego wybranka i nie pokazuje ich potem „psiapsiółkom” podczas ploteczek?

Prawdziwy facet wręcz powinien mieć w swoim portfolio kilka porządnie zrobionych zdjęć: w garniturze (bo kobiety lubią klasę), półnago (bo męskość je podnieca), w wersji opiekuńczej „light” (bo jak to mówią w filmach, kobieta podświadomie szuka ojca swoich dzieci), na ostro (bo twardziele mają najlepsze geny) i z nutą uśmiechu podszytego tajemnicą (nie wiem dlaczego, to po prostu działa).

Sesja zdjęciowa dla mężczyzny ma podkreślać to, co w facecie najciekawsze – bo każdy to coś w sobie ma, nawet gdy o tym nie wie.

Dobry fotograf robiąc zdjęcia pod hasłem „sesja zdjęciowa dla niego” doskonale wie, jak wydobyć ze sztywniaka trochę polotu w stylu „sexy”, albo jak słodkiego misiaczka na chwile zamienić w dzikusa. Fotograf mówi – Ty robisz, a potem tylko czarujesz zdjęciami.   Możesz je dać kobiecie w prezencie, nonszalancko wyjąć z szuflady tak, żeby sama znalazła, albo pokazać w towarzystwie – niech patrzą!

Dorota Flesz - Zawadzka

Znaleźliście przez:

>sesja zdjęciowa z chłopakiem>sesja zdjęciowa dla niego>sesja dla chłopaka>sesja dla chłopaka>sesja z chłopakiem>sesje zdjęciowe chłopakow>sesja zdjeciowa chłopak>sesje dla mezczyzn>tanie męskie sesje zdjęciowe

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • profesjonalne zdjęcia produktu packshot

  Dobre zdjęcia na aukcje - zlecić specjaliście czy można je zrobić samodzielnie?

  Zapewne zdarzyło Ci się podziwiać w internecie profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu. Czy zastanawiałes się kiedyś w jakich sytuacjach lepiej inwestować w profesjonalną fotografią produktową a kiedy po prostu wyciągnąć aparat z kieszeni i zacząć tworzyć?

 • fotografia ślubna Wrocław

  Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

  Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

  Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

 • bizneswoman na planie zdjęciowycm

  Fotografia biznesowa

  Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle.

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Krakowska fotografia ślubna z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?

 • sesja zdjęciowa dla mężczyzny chłopaka faceta

  Sesja zdjęciowa dla niego

  Czyli sesja fotograficzna dla prawdziwego faceta...

 • fotografia ślubna plener w radomiu

  Fotografia ślubna - plener

  Artystyczne zdjęcia ślubne: Warszawa, centrum, miasta czy środek lasu. A może park rozrywki? Wybieraj!