Sesja dla par

 • Posted on: 22 August 2012
 • By: Kasia
Sesja dla pary

Sesja fotograficzna we dwoje to doskonały pomysł dla tych, którzy chcieliby zobaczyć siebie razem w romantycznych sytuacjach, które zostają w pamięci na zawsze. W rzeczywistości nie da się tego osiągnąć samodzielnie:

Najprostszy powód: jedna osoba zawsze widzi drugą, ale nigdy i siebie i swej połówki jednocześnie! Sesje dla par mogą być dla dwojga tym, co odświeża związek, dodaje mu szczypty emocji oraz klimatu, o którym można potem rozmawiać długimi godzinami. Dlaczego warto postawić na sesje dla par? Odpowiedź jest prosta: bo oboje chcielibyście zobaczyć siebie wzajemnie w spojrzeniu, które mówi więcej niż słowa, gorącym uścisku, lub przy wspólnej zabawie, która Was ze sobą łączy.

Poza tym… czy może być coś lepszego niż uwieczniony na zdjęciu dowód tego, że on Cię naprawę kocha (to spojrzenie, ta magia, te objęcia…), już nie mówiąc o tym, że będzie się czym pochwalić na NK, Facebooku czy własnym blogu internetowym. Wrzucisz takie profi zdjęcia i… niech pieją z zachwytu i puchną z zazdrości:) Fotografia artystyczna dla par jest dziś w modzie i w gruncie rzeczy nie wiele ma wspólnego z wiekiem, wyglądem czy tym, co mogłoby sprawiać, że mamy obawy co do robienia sobie zdjęć. Nie ma ludzi mało fotogenicznych… są tylko ciency fotografowie, dla których jest to świetna wymówka. Więc? Nie daj się – wybierz dobrego fachowca i strzel sobie bajeczne zdjęcia z ukochanym.

Sesja dla par może też pomóc Ci odkryć nowe aspekty swej osobowości… może w poprzednim wcieleniu on był mrocznym rycerzem, a Ty alabastrową księżniczką i to w takim kontekście zrobicie sobie zdjęcia? Można też pokusić się o wilka i czerwonego kapturka, albo krasnala i sierotkę Marysię. Odważniejsze stylizacje też są tu na tapecie.. hm – wyobraźnia nie zna granic! Zdjęcia par: młodych, średnich wiekiem, dojrzałych – bez okazji, na szczególną rocznicę, w buduarze, sypialni, urodzinowo albo w ujęciach z brzuszkiem – a co!

Takie fotki to jest dopiero wspomnienie!

Dorota Flesz  - Zawadzka

zdjęcie: Marcel Zaborski

Znaleźliście przez:

>sesje zdjęciowe>sesja zdjęciowa dla par>profesjonalna sesja zdjęciowa kielce>sesja fotograficzna dla faceta>sesje zdjęciowe dla par>sesja fotograficzna dla pary>sesja fotograficzna dla chłopaka>prezent dla faceta>sesja aktu dla par

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • Fotografia ślubna Kępno i Wrocław - nowa strona

  fotografia ślubna Kępno Ostrów Wielkopolski

  Piękne zdjęcie? Więcej takich znajdziecie tutaj:

  https://fotografia-mpfoto.pl/

   

   

 • nowa fajna strona o fotografii ślubnej

  Nowa podstrona o fotografii ślubnej rodem z Krakowa

  Kiedy mieszkałem w Krakowie, zawsze marzyłem żeby zająć się fotografią ślubną.

  Kiedy na dobre zająłem się fotografią ślubną, nie mieszkałem już w Krakowie. W tym roku, najbliżej Krakowa fotografuję w Niepołomicach.

  Ale ciągle ciekawie przyglądam się przyjaciołom z Krakowa. Dziś, polecam stronę o fotografii ślubnej dla młodych par z Krakowa, Wieliczki i okolic. Mam nadzieję, że znajdziecie tam interesującą ofertę fotografii ślubnej!

 • profesjonalne zdjęcia produktu packshot

  Dobre zdjęcia na aukcje - zlecić specjaliście czy można je zrobić samodzielnie?

  Zapewne zdarzyło Ci się podziwiać w internecie profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu. Czy zastanawiałes się kiedyś w jakich sytuacjach lepiej inwestować w profesjonalną fotografią produktową a kiedy po prostu wyciągnąć aparat z kieszeni i zacząć tworzyć?

 • fotografia ślubna Wrocław

  Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

  Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

  Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

 • bizneswoman na planie zdjęciowycm

  Fotografia biznesowa

  Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle.

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Krakowska fotografia ślubna z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?