Sesja w plenerze z oświetleniem studyjnym

 • Posted on: 22 August 2012
 • By: Kasia
sesja w plenerze

Sesja w plenerze czyli to co chcesz i tam gdzie chcesz.

Marzy Ci się sesja zdjęciowa w jakimś tylko Tobie znanym miejscu na świecie? Cicha chatka w górach, plaża w Hiszpanii, czy jaskinia gdzieś na drugim końcu Europy? To możliwe: wystarczy zamówić sobie usługę „sesja w plenerze z oświetleniem studyjnym”. Dlaczego właśnie tą?

Bo w studio fotograficznym można zrobić wszystko, ale w plenerze już niekoniecznie. I wtedy pozostaje tylko stare przysłowie: „Nie chciała góra do Mahometa, to Mahomet przyjdzie do góry”… - czyli studio na plecy (fotograf się zna, fotograf przeniesie) i w plener!

Sesje z oświetleniem studyjnym to specyficznych rodzaj robienia fotografii: klient, czyli ten, kto zamawia, nie musi poza przyjęciem właściwej pozy robić nic – to eksperci dbają o to, by warunki ze studia przenieść w plener, by światło padało tak, jak należy, by przestrzeń była jak na wycieczkowym folderze itd. itd. Jeśli w czasie takiej sesji nagle nie przyjdzie od lądu trąba powietrzna, ani wichrowe tsunami – to zdjęcia będą fantastyczne! Gdzie je wykorzystać? Gdzie chcesz!

 • Na blogu, stronie www, Facebooku, NK, czy firmowej wizytówce w sieci
 • W folderach turystycznych biur podróży
 • W mailach wysyłanych do znajomych
 • I wszędzie tam, gdzie Ci przyjdzie do głowy

Pomysł: zdjęcia zrobione podczas sesji plenerowej z oświetleniem studyjnym (na plaży, pod palmami, czy na łące pełnej kwiatów) najmilej wysyła się tym, którzy są w danym momencie w nieco mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Deszcz im pada? No cóż…

Aleksandra Niedzielska

Znaleźliście przez:

>pomysły na sesje zdjeciowa w plenerze>pomysł na sesję plenerową>sesja zdjęciowa ślubna w plenerze>profesjonalne sesje zdjeciowe radom>pomysły na sesje zdjęciowe plener>pomysly na sesje w plenerze>sesje zdjeciowa akty - zdjecia>sesja w plenerze światło

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • profesjonalne zdjęcia produktu packshot

  Dobre zdjęcia na aukcje - zlecić specjaliście czy można je zrobić samodzielnie?

  Zapewne zdarzyło Ci się podziwiać w internecie profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu. Czy zastanawiałes się kiedyś w jakich sytuacjach lepiej inwestować w profesjonalną fotografią produktową a kiedy po prostu wyciągnąć aparat z kieszeni i zacząć tworzyć?

 • fotografia ślubna Wrocław

  Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

  Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

  Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

 • bizneswoman na planie zdjęciowycm

  Fotografia biznesowa

  Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle.

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Górscy. Para krakowskich fotografów ślubnych z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?

 • sesja zdjęciowa dla mężczyzny chłopaka faceta

  Sesja zdjęciowa dla niego

  Czyli sesja fotograficzna dla prawdziwego faceta...

 • fotografia ślubna plener w radomiu

  Fotografia ślubna - plener

  Artystyczne zdjęcia ślubne: Warszawa, centrum, miasta czy środek lasu. A może park rozrywki? Wybieraj!