Sesje zdjęciowe - akty

  • Posted on: 27 August 2012
  • By: Kasia
fotograf akty warszawa gdzie

Ach to ciało…! Marzą Ci się fantastyczne zdjęcia o charakterze aktów? Dla samej siebie, bo zawsze chciałaś zobaczyć swojego drugie ja, albo dla mężczyzny Twojego życia – taki ekskluzywny prezent? Jeśli tak, to kategoria „Sesja zdjęciowa akt” powinna być miejscem, gdzie w studiach fotograficznych zerkniesz tym chętniej. Czy to Warszawa, gdzie przeważają klimaty industrialne czy ekskluzywny apartament a może łąka pośrodku tajemniczego lasu - wybór scenerii zależy tylko od Ciebie!

Na początek (info nie tylko dla nieśmiałych!): artystyczne akty nie mają nic wspólnego z wyuzdaną fotografią pornograficzną! To erotyka na wyższym poziomie, który w piękny sposób łączy kulturę, estetykę zdjęć i tajemnicę, jaką niesie w sobie ludzkie ciało. Dobry fotograf nie każe Ci przyjmować dziwnych póz, ani nie sprawi, że będziesz się czuła niekomfortowo, przeciwnie: on wydobędzie piękno z Twojej skóry połączonej z czarną woalką, atłasową koszulką niby zsuwającą się z ramienia, firaną, która ślizga się po ciele gdy stoisz przed swoim oknem.

Akty to piękno samo w sobie – ich absolutnie nie wolno się obawiać.

Ktoś niesłychanie mądry powiedział kiedyś, że pełna napięcia erotyka trwa tylko do momentu, gdy kobieta jest już całkowicie naga. Potem nie ma już w niej tej tajemnicy, która budzi pożądanie. Dlatego akty zmierzają do tego by pokazać wiele, ale jeszcze więcej zostawić wyobraźni. I to jest sztuka! Akty, jakie możesz zrobić wybierając sesje zdjęciowe u profesjonalistów to bardzo dobry pomysł na niezwykłe wspomnienia: takiego ciała jak masz dziś, za 10 lat już nie będzie. I nie ważne ile masz lat: akty są ponadczasowe – wydobywają piękno spojrzenia, ruchu, krągłości i skóry. Warto się skusić:)

Dorota Flesz - Zawadzka

fot. Marcel Zaborski

Znaleźliście przez:

>profesjonalne sesje fotograficzne>profesjonalne zdjecia akty>sesje zdjęciowe akty>akty sesje zdjęciowe>sesja zdjęciowa akt>profesjonalna sesja zdjęciowa warszawa>profesjonalna sesja zdjeciowa akty>profesjonalne akty>profesjonalna sesja erotyczna