Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Voucher na sesję zdjęciową – jak podarować komuś sesję?

Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent niż kupon na sesję zdjęciową. Taki prezent zdecydowanie odbiega od ogranych "sztuczek". Przy tym dobry zegarek lub laptop którego nie wstyd wręczyć kochanej osobie to kilka tysięcy złotych. Sesja fotograficzna może być dużo tańsza a przy tym sprawiać ogromną radość.

Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent niż kupon na sesję zdjęciową.

Taki prezent zdecydowanie odbiega od ogranych „sztuczek”. Przy tym dobry zegarek lub laptop którego nie wstyd wręczyć kochanej osobie to kilka tysięcy złotych. Sesja fotograficzna może być dużo tańsza a przy tym sprawiać ogromną radość.

Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent niż voucher na sesję zdjęciową. Taki prezent zdecydowanie odbiega od ogranych „sztuczek”. Przy tym dobry zegarek lub laptop którego nie wstyd wręczyć kochanej osobie to kilka tysięcy złotych. Sesja fotograficzna może być dużo tańsza a przy tym sprawiać ogromną radość.

Po drugie – absolutnie zawsze, sesja zdjęciowa jest przeżyciem ekscytującym i wspominanym jeszcze długo. Przy okazji może to być początek pasji do pozowania czy możliwością by posiąść atrakcyjne zdjęcia do portfolio.

Najczęściej podarowanie komuś sesji wygląda tak, że wręczamy kochanej osobie już opłacony kupon na sesję. Wcześniej umawiamy się z fotografem, określamy budżet i ustalamy szczegóły sesji. Pytania na które należy tu sobie odpowiedzieć to:

  • ile ma trwać sesja?
  • ile zdjęć ma się mieścić w cenie?
  • czy sesja ma się odbyć w plenerze, w studio czy też w ekskluzywnych wnętrzach z przenośnym oświetleniem studyjnym?
  • czy sesja ma zawierać w cenie wizaż?
  • jaka ma być treść kuponu?

Ale to nie jedyny sposób. Można podarować mężowi lub żonie sesję dla pary i wziąć w niej udział wspólnie. Takie sesje to najczęściej studyjne akty par lub po prostu wspólne zdjęcia w plenerze, czyli coś podobnego do sesji narzeczeńskiej.

I wreszcie – można samemu wziąć udział w sesji zdjęciowej i podarować partnerowi album ze zdjęciami. Nie da się ukryć że w tym wypadku niepodzielnie rządzi akt. Jednak jeśli ktoś nie jest na to gotowy, można go zastąpić sesją tzw. beauty lub glamour.

Niezależnie od rodzaju i wariantu, sesja najczęściej trwa 4 godziny i „produkuje” 20 profesjonalnych zdjęć. Można też umówić się z fotografem że sesja jest nieco tańsza, ale w pakiecie jest mniej zdjęć – a pozostałe można dokupić w dowolnej chwili.

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, warto dokładnie przemyśleć jakiej sesji pragniesz i zadbać o szczegóły odpowiednio wcześniej. Jeśli myślisz o sesji Walentynkowej z partnerem – zapewne sporo par wpadnie wtedy na podobny pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *