Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Kiedy warto wybrać się na sesję zdjęciową?

Sesja zdjęciowa - czy tylko dla modeli i modelek? Zanim zdecydujesz się na pierwszą lub kolejną sesję, pomyśl co możesz przez nią osiągnąć, by mieć pewność że poprosisz o to fotografa. Zacznijmy od tego czy wiesz, jak niesamowite korzyści może Ci przynieść sesja zdjęciowa? Przede wszystkim, jeżeli chcesz coś wreszcie zmienić. Skończył się Twój związek i zastanawiasz się jak sobie radzić po rozstaniu?

Sesja zdjęciowa – czy tylko dla modeli i modelek? Zanim zdecydujesz się na pierwszą lub kolejną sesję, pomyśl co możesz przez nią osiągnąć, by mieć pewność że poprosisz o to fotografa.

pomysły na sesje zdjęciowe

Dla kogo sesja zdjęciowa?

Czy sesje zdjęciowe są tylko dla profesjonalnych modeli i modelek? Zanim zdecydujesz się na pierwszą lub kolejną sesję, pomyśl co możesz przez nią osiągnąć, by mieć pewność że poprosisz o to fotografa.

Zacznijmy od tego czy wiesz, jak niesamowite korzyści może Ci przynieść sesja zdjęciowa? Przede wszystkim, jeżeli chcesz coś wreszcie zmienić. Skończył się Twój związek i zastanawiasz się jak sobie radzić po rozstaniu? A może sesja na prezent jeżeli zastanawiasz się jak kogoś pocieszyć po rozstaniu?

 • Możesz zamieścić super zdjęcia na których atrakcyjnie wyglądasz na portalu społecznościowym i poznać ciekawych ludzi
 • Możesz zamieścić zdjęcie na których atrakcyjnie wyglądasz na portalu randkowym – to zagwarantuje Ci udany związek lub romantyczną przygodę
 • Potrzebujesz idealnej sesji z okazji swojego ślubu a organizator ślubu zapewnił tylko fotografa na reportaż (u niektórych jak wedding planner.org to zalecana opcja)
 • Możesz zamieścić profesjonalne zdjęcie w swoim CV lub na portalu gdzie pracodawcy szukają pracowników. Pracodawcy mają tendencję by podświadomie wybierać ludzi atrakcyjnie i profesjonalnie wyglądających. Pomyślmy- jeśli dostaniesz ciekawą pracą, gdzie będziesz zarabiać 5000 zł miesięcznie a pomoże Ci w tym sesja kosztująca 500 zł – myślisz że warto w nią zainwestować? Oczywiście, przecież zysk jest nieporównanie większy od jednorazowej inwestycji.
 • Praca w modelingu lub foto modelingu – tu dobre zdjęcia nie pomagają dostać pracy. One ją zapewniają i są jej warunkiem.
 • Możesz pouczyć się pozowania, dowiedzieć się jak bardzo jesteś fotogeniczna.
 • I wreszcie – możesz stworzyć kolekcję zdjęć swojej firmy, jej wnętrz, produktów i pracowników. Zwiększenie zaufania klienta to zwiększenie zysków ze sprzedaży!
modelka w stroju kąpielowym

Zdecyduj się na pierwszą sesję zdjęciową jeżeli:

 1. Będzie to pierwsza sesja zdjęciowa…:) Czyli jeśli takowej wcześniej nie miałaś. Świetne zdjęcia trzeba mieć, nigdy nie wiesz kiedy mogą się przydać.
 2. Starasz się o pracę modelki
 3. Chcesz zrobić swojemu mężczyźnie ekskluzywny prezent, którego nie zapomni na długo..
 4. Nie masz jeszcze mężczyzny ale chcesz znaleźć takiego mężczyznę, któremu będziesz robić ekskluzywne prezenty… (albo on Tobie)

Poza tym koszt sesji może się szybko zwrócić, jeśli dzięki niej „drożej się sprzedasz” – na przykład pracodawcy którego oczarują Twoje olśniewające zdjęcia i od razu poczuje on nieprzezwyciężoną chęć poznania Ciebie.

Nie da się ukryć że w dzisiejszych czasach kupuje się oczami a kto ma świetnie zdjęcia – ten ma przewagę!

sesje zdjęciowe
fot. Marcel Zaborski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *