Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Sesja zdjęciowa Portfolio

Portfolio rodem z żurnala to pierwszy krok w kierunku okładki Vogue’a i przyszłej satysfakcji ze stąpania po wielkim wybiegu. Same zdjęcia jeszcze nie gwarantują milionów na koncie, to są najważniejszym krokiem w kierunku kariery w świecie mody i urody.

Portfolio rodem z żurnala to pierwszy krok w kierunku okładki Vogue’a i przyszłej satysfakcji ze stąpania po wielkim wybiegu. Dział Sesja zdjęciowa Portfolio to miejsce, które powinna odwiedzić każda początkująca modelka: i to im szybciej tym lepiej. Bo choć same zdjęcia jeszcze nie gwarantują milionów na koncie, to są najważniejszym krokiem w kierunku kariery w świecie mody i urody. Bez nich ani rusz! Profesjonalne portfolio to zdjęcia, które wykonane przy pełnej współpracy modelki, fotografa i wizażystki staną się bazą, do której sięgać będą w przyszłości agencje reklamowe, domy mody, firmy i sponsorzy poszukujący dla swych produktów i akcji „twarzy Roku”.

Sesja portfolio – pierwsze profesjonalne zdjęcia dla przyszłej modelki

Odpowiednie ujęcia, doskonale przemyślane pozy i to „coś” co sprawia, że kobieta wygląda po prostu pięknie. Studio fotograficzne specjalizujące się w tego rodzaju sesjach zapewnia nie tylko 100% gwarancję satysfakcji z efektu końcowego zdjęć, ale i pomaga w pierwszych lekcjach pozowania, które dla wielu kobiet rozpoczynających przygodę w tym biznesie są często „czarną magią”. Po profesjonalne sesji otrzymasz zdjęcia typu:

  • Portret
  • Beauty
  • Strój kąpielowy

a także tak zwane polaroidy. Co to są polaroidy? To zdjęcia bez makijażu i bez retuszu. Tych, raczej nie zamieścisz w portfolio jednak obraz Ciebie „na surowo” jest wymagany przez większość agencji. Dlaczego warto mieć profesjonalne zdjęcia jak najszybciej?   … a dlaczego dobra agencja reklamowa miałaby wybrać kogoś, kto nie podchodzi do swych życiowych planów profesjonalnie?

No właśnie. Pokaż się z jak najlepszej strony: postaw na sesję zdjęciową, która da Ci pierwsze, porządnie zrealizowane fotografie. To przepustka do dalszej kariery.  A reszta zależy już tylko od Ciebie.

Dorota Flesz – Zawadzka

fot. Marcel Zaborski sesje zdjęciowe i fotografia ślubna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *