Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

Tak to właśnie Ty, Ty jesteś kolejną piękną, odważną, z niepowtarzalną urodą kobietą mojej następnej sesji. Zgrabna, bystra, urocza taką Cię widzę! W drapieżnej czerwieni albo zmysłowej bieli. Czy wiesz już że warto poświęcić swoich kilka godzin, aby stworzyć niepowtarzalne odzwierciedlenie swoich kształtów, młodości?

Bielizna czy strój kąpielowy? Studio – a może plaża? Gotowa?

Bielizna czy strój kąpielowy? Studio – a może plaża?

Tak to właśnie Ty, Ty jesteś kolejną piękną, odważną, z niepowtarzalną urodą kobietą mojej następnej sesji. Zgrabna, bystra, urocza taką Cię widzę! W drapieżnej czerwieni albo zmysłowej bieli.

Czy wiesz już że warto poświęcić swoich kilka godzin, aby stworzyć niepowtarzalne odzwierciedlenie swoich kształtów, młodości?

Gotowa ?

Każdemu należy się trochę przyjemności od życia. Niezależnie od wieku posiadasz w sobie coś wyjątkowego, co powinnaś pokazać światu. Choćby po to aby stać się pewniejszą siebie.

Polecamy:
Zostań mistrzem obiektywu – jak się najszybciej nauczyć fotografii?
Jak podarować komuś sesję w prezencie? Vouchery na sesje zdjęciowe
Sesja „z pieprzykiem” czyli zmysłowa sesja dla pary

Na moment zamknij oczy i przenieś się w wymarzone miejsce. Poczuj jak płatki róż zsypują się po Twoim ciele. Banalne?? Wcale nie, takie doznanie oderwie cię choć na moment od tej monotonnej, męczącej Cię rzeczywistości. Kobieta szczęśliwa to kobieta piękniejsza. A gdybyś tak na kilka chwil mogła stać się beztroską, nieodpowiedzialną i nieobliczalną? Emocje pokazują całą prawdę. I jak każda kobieta będziesz mogła poczuć prawdziwą wartość swojej sylwetki.

Wstydzisz się pokazać w bikini?? Wstyd to ludzka cecha, każdy ma go w sobie choć trochę. Nawet Ci których uważasz za zupełnie pewnych siebie. Wstydząc się swojego ciała wstydzisz się tak naprawdę siebie samej . Jesteś piękna niezależnie od opinii innych więc bądź sobą i pokaż się. Bielizna w gustownym stylu tylko pokreśli Twój charakter.

modelka w stroju kąpielowym

Chciałabyś więcej bukietów w domu bez okazji? Na pewno jest taka osoba dla której chciałabyś to zrobić. Daj się ponieść raz przygodzie Więcej odwagi. Odkryj swoje piękno. Zobacz swoje ciało od drugiej strony.

A może nie masz swojego ukochanego amatora? Jeśli tak, to doskonała okazja by go znaleźć. To genialne że możesz się zaprezentować tak jak większość facetów o tym marzy. Atrakcyjność to podstawa nie tylko na żywo.

Niektórzy uważają że kobieta jest tajemnicą. Czy nie zgodzisz się z tym stwierdzeniem? To właśnie zdjęcia będą wyjątkowymi pamiątkami, które będą wprawiać w zachwyt – zapewne nie tylko Ciebie.

Czytając to na pewno masz mnóstwo marzeń, ale brak ci odwagi by je spełnić. Nie czekaj, życie jest jedno. Poczuj się chodź raz jak Marilyn, drapieżna jak pantera. Daj się ponieść emocjom. Czasem nie potrzeba okazji, przyjdź zanim Twoja sąsiadka Cię uprzedzi. ;]

A może by tak strój kąpielowy? 

Lato to najbardziej pożądana pora roku. Co zrobić ze swoim urlopem podczas 30-stopniowego upału? Jak wiadomo, większość kobiet woli słońce i plażę, jeśli masz zamiar tak samo jak one się opalać i lubisz jak inni wpatrują oczy w Twoje opalone ciało, to wspaniale się składa. Zdjęcia w stroju kąpielowym w wakacje to zwykle zdjęcia piękne i radosne, radosne i bez skrępowania, bo wśród przyjaciół. Na pewno dosyć często bierzesz ze sobą aparat i robicie sobie wzajemnie zdjęcia z przyjaciółmi. Nie zawsze oczywiście stanowią upragniony rezultat, bo tak dużo odpada kiedy je oglądasz! Złe ujęcia, zamknięte oczy, bez uśmiechu, brak światła lub rozmazany obraz. Szkoda gdy nie da się naprawić zdjęć bez ostrości… Zdradzę Ci jednak sposób na pamiątkę, która spełni Twoje oczekiwania. Nie uwierzysz, ale większość perfekcyjnych zdjęć w stroju kąpielowym także powstaje w studiu lub w naturalnym otoczeniu przy użyciu światła studyjnego. Jeśli więc chcesz mieć świetne zdjęcia z plaży to pamiętaj – do tego konieczny jest świetny fotograf, najlepiej ze studiem. Natomiast w dzisiejszych czasach można obyć się bez samej plaży (zawsze można wmontować później)

Sesje zdjęciowe w bieliźnie i stroju kąpielowym to więcej niż tylko prezentacja mody – to celebracja pewności siebie, wyrażenia własnego ciała i stylu. W tych sesjach kobiety i mężczyźni mają okazję zaprezentować swoją osobistą wizję atrakcyjności, wyrażając swoje unikalne piękno. Bielizna i strój kąpielowy, choć różnią się kontekstem i stylem, oba pozwalają na podkreślenie sylwetki, wydobywając to, co najlepsze w naturalnych kształtach modela czy modelki. Jest to moment, gdzie na pierwszy plan wysuwa się komfort własnego ciała, a także gra światła, kolorów i faktur, tworząc obrazy pełne życia i energii. Sesje te to nie tylko chwile dla modelek i modeli, ale także dla fotografów, którzy mają szansę uchwycić momenty pełne gracji, siły i stylu.

Ewelina  

fot. Marcel Zaborski, sesje zdjęciowe / fotosekunda.pl

Znaleźliście przez:

pomysł na sesje zdjeciową z partnerem>sesja zdjeciowa akty erotyczne>sesja z chłopakiem pomysły>erotyczna sesja kobiety i mężczyzny>jaką sesję zdjęcia zrobić dla chłopaka ?>jak zrobić erotyczną sesję zdjęciową>erotyka w plenerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *