Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Pomysł na sesję zdjęciową?

zdjęcia biznesowe pracownika

Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle. Jak wiemy ze strony Profilandia - dobre zdjęcia to podstawa jeżeli interesuje Cię podrywanie w internecie.
Czytaj dalej
zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

Erotyczna sesja zdjęciowa dla par

Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej! I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące! Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.
Czytaj dalej
tabliczka czekolady

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie. Inwestując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedać, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.
Czytaj dalej
wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki

stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.
Czytaj dalej
Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

Sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy. Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.
Czytaj dalej

Voucher na sesję zdjęciową – jak podarować komuś sesję?

Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent niż kupon na sesję zdjęciową. Taki prezent zdecydowanie odbiega od ogranych "sztuczek". Przy tym dobry zegarek lub laptop którego nie wstyd wręczyć kochanej osobie to kilka tysięcy złotych. Sesja fotograficzna może być dużo tańsza a przy tym sprawiać ogromną radość.
Czytaj dalej
modelka w stroju kąpielowym

Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

Tak to właśnie Ty, Ty jesteś kolejną piękną, odważną, z niepowtarzalną urodą kobietą mojej następnej sesji. Zgrabna, bystra, urocza taką Cię widzę! W drapieżnej czerwieni albo zmysłowej bieli. Czy wiesz już że warto poświęcić swoich kilka godzin, aby stworzyć niepowtarzalne odzwierciedlenie swoich kształtów, młodości?
Czytaj dalej
fotograf akty warszawa gdzie

Sesje zdjęciowe – akty

Ach to ciało…! Marzą Ci się fantastyczne profesjonalne akty? Dla samej siebie, bo zawsze chciałaś zobaczyć swojego drugie ja, albo dla mężczyzny Twojego życia najbardziej ekskluzywny prezent jaki można sobie wyobrazić?
Czytaj dalej
fotografia ślubna reportaż warszawa radom i okolice

Fotografia ślubna – reportaż i plener

Fotografia ślubna. Szczegółowa, fotograficzna relacja ze ślubu to jest to, co tygryski lubią najbardziej! Fryzjerka robiąca Wieżę Eiffle’a na głowie panny młodej, garnitur zalany perfumami babci... to przecież trzeba uwiecznić!
Czytaj dalej