Erotyczna sesja zdjęciowa dla par

Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej! I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące! Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają – erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
Romantyzm, zmysłowość i erotyka – to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

Tak zwana erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
Jeśli mówimy że sesja jest buduarowo – erotyczna, to wiadomo że nie sama wartość artystyczna się liczy – bo do niej dochodzi ekscytujący dreszczyk podniecenia. Romantyzm, zmysłowość i erotyka – to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

Polecamy:
Zostań mistrzem obiektywu – jak się najszybciej nauczyć fotografii?
Jak podarować komuś sesję w prezencie? Vouchery na sesje zdjęciowe

Sesja jest też wspaniałą pamiątką niepowtarzalnych, spędzonych razem chwil. Są dwa sposoby odbycia sesji – można razem z partnerem umówić się na sesję, a można mu zrobić romantyczną niespodziankę.
Od Was tylko zależy na ile sesja może być odważna, czy też może jak dużo chcecie pokazać. Przy śmielszych sesjach warto się jednak upewnić że pracujecie z profesjonalistą, spotykając się wcześniej i oglądając przekładowe sesje. Jeśli fotograf będzie w stanie kilka takich zaprezentować i będą one piękne – nie ma się czego obawiać. Profesjonalny fotograf będzie też potrafił zbudować atmosferę luzu i zaufania, dzięki którym nie tylko będziecie wyglądać świetnie – ale także bawić się świetnie!

Każda sesja musi być spójna i łączyć się w piękną całość. Dlatego pomyśl wcześniej w jakim otoczeniu ma się odbyć sesja. Najlepiej wykonywać ją z profesjonalnym oświetleniem studyjnym (błyskowym). Jednak w dzisiejszych czasach, takie oświetlenie można łatwo umieścić w dowolnym miejscu, nawet w Waszej sypialni.

Przed sesją, warto się też dobrze przygotować. Głowna rada to być wypoczętą i wyspaną. Druga – czuć swą zmysłowość i przyjemność płynącą ze swego ciała. Wtedy w naturalny sposób wyglądasz lepiej przed obiektywem.
Ważne jest też by na sesję zapewnić spokojny czas, gdy nikt Wam nie przeszkadza oraz na tyle dużo tego czasu, by można było spokojnie pracować.

Co przed sesją warto ustalić z fotografem?

Przede wszystkim upewnij się że nie zamierza publikować zdjęć bez Twojej zgody

Sprawdź jaka jest skala obróbki i czy retusz wygładzi cerę i czy poprawi trochę za bardzo wystające boczki

Ustal czy studio, apartament z widokiem na całą Warszawę – a może plener?

Zanim jednak dojdzie do sesji, daj się ponieść fantazji, jak mogła by wyglądać i jakbyś chciała żeby wyglądała. Jeśli chcesz, możesz też zadać naszemu współpracownikowi pytanie, przez formularz na stronie. W ten sposób, może się okazać, że Twoje marzenia zaczną przybierać całkiem realne kształty.

A przecież właśnie o kształty tutaj chodzi!

Sesja aktu dla pary

Sesja fotograficzna we dwoje to doskonały pomysł dla tych, którzy chcieliby zobaczyć siebie razem w romantycznych sytuacjach, które zostają w pamięci na zawsze. W rzeczywistości nie da się tego osiągnąć samodzielnie:

Najprostszy powód: jedna osoba zawsze widzi drugą, ale nigdy i siebie i swej połówki jednocześnie! Sesje dla par mogą być dla dwojga tym, co odświeża związek, dodaje mu szczypty emocji oraz klimatu, o którym można potem rozmawiać długimi godzinami. Dlaczego warto postawić na sesje dla par? Odpowiedź jest prosta: bo oboje chcielibyście zobaczyć siebie wzajemnie w spojrzeniu, które mówi więcej niż słowa, gorącym uścisku, lub przy wspólnej zabawie, która Was ze sobą łączy. Poza tym… czy może być coś lepszego niż uwieczniony na zdjęciu dowód tego, że on Cię naprawę kocha (to spojrzenie, ta magia, te objęcia…), już nie mówiąc o tym, że będzie się czym pochwalić na NK, Facebooku czy własnym blogu internetowym. Wrzucisz takie profi zdjęcia i… niech pieją z zachwytu i puchną z zazdrości:) Fotografia artystyczna dla par jest dziś w modzie i w gruncie rzeczy nie wiele ma wspólnego z wiekiem, wyglądem czy tym, co mogłoby sprawiać, że mamy obawy co do robienia sobie zdjęć. Nie ma ludzi mało fotogenicznych… są tylko ciency fotografowie, dla których jest to świetna wymówka. Więc? Nie daj się – wybierz dobrego fachowca i strzel sobie bajeczne zdjęcia z ukochanym.

Sesja dla par może też pomóc Ci odkryć nowe aspekty swej osobowości… może w poprzednim wcieleniu on był mrocznym rycerzem, a Ty alabastrową księżniczką i to w takim kontekście zrobicie sobie zdjęcia? Można też pokusić się o wilka i czerwonego kapturka, albo krasnala i sierotkę Marysię. Odważniejsze stylizacje też są tu na tapecie.. hm – wyobraźnia nie zna granic! Zdjęcia par: młodych, średnich wiekiem, dojrzałych – bez okazji, na szczególną rocznicę, w buduarze, sypialni, urodzinowo albo w ujęciach z brzuszkiem – a co!

Sesja erotyczna dla par to niezwykłe doświadczenie, które pozwala na głębokie odkrywanie i celebrowanie intymności, wzajemnej miłości oraz pożądania. To chwile, w których pary mogą wspólnie badać granice swojej zmysłowości, tworząc trwałe wspomnienia pełne pasji i bliskości. Każde zdjęcie uchwycone podczas takiej sesji to odzwierciedlenie unikalnej więzi, która łączy dwoje ludzi, ukazując ich emocje w najbardziej surowej i szczerej formie.

Te sesje to nie tylko odkrywanie cielesności, ale przede wszystkim celebracja miłości i zaufania między partnerami. To okazja do zobaczenia siebie nawzajem w nowym świetle, odkrycia nowych aspektów swojej relacji, a także świętowania swojej unikalnej chemii.

Takie fotki to jest dopiero wspomnienie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *