Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Sesja zdjęciowa dla niego

Czyli sesja fotograficzna dla prawdziwego faceta…

Czyli sesja zdjęciowa dla faceta

Męskie spojrzenie, podkreślone rysy twarzy, nieco nagiej klaty wystającej zza rozchełstanej koszuli i czupryna z odrobiną dzikości – taki facet działa na kobiety! Sesja zdjęciowa dla niego – to oferta, która z każdego misiaczka wydobędzie tygrysa, a ze zbytniego dzikusa – słodkiego rozkoszniaka. Czas na przełomowe zdjęcia z mężczyzną w roli głównej – no bo która kobieta nie zachwyca się zdjęciami swojego wybranka i nie pokazuje ich potem „psiapsiółkom” podczas ploteczek?

Prawdziwy facet wręcz powinien mieć w swoim portfolio kilka porządnie zrobionych zdjęć: w garniturze (bo kobiety lubią klasę), półnago (bo męskość je podnieca), w wersji opiekuńczej „light” (bo jak to mówią w filmach, kobieta podświadomie szuka ojca swoich dzieci), na ostro (bo twardziele mają najlepsze geny) i z nutą uśmiechu podszytego tajemnicą (nie wiem dlaczego, to po prostu działa). Sesja zdjęciowa dla mężczyzny ma podkreślać to, co w facecie najciekawsze – bo każdy to coś w sobie ma, nawet gdy o tym nie wie.

Dobry fotograf robiąc zdjęcia pod hasłem „sesja zdjęciowa dla niego” doskonale wie, jak wydobyć ze sztywniaka trochę polotu w stylu „sexy”, albo jak słodkiego misiaczka na chwile zamienić w dzikusa. Fotograf mówi – Ty robisz, a potem tylko czarujesz zdjęciami.   Możesz je dać kobiecie w prezencie, nonszalancko wyjąć z szuflady tak, żeby sama znalazła, albo pokazać w towarzystwie – niech patrzą!

Dorota Flesz – Zawadzka

Znaleźliście przez:

>sesja zdjęciowa z chłopakiem>sesja zdjęciowa dla mężczyzny>sesja dla chłopaka>sesja dla chłopaka>sesja z chłopakiem>sesje zdjęciowe chłopakow>sesja zdjeciowa chłopak>sesje dla mezczyzn>tanie męskie sesje zdjęciowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *