Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

 • Posted on: 20 August 2013
 • By: Kasia
sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża?

Tak to właśnie Ty, Ty jesteś kolejną piękną, odważną, z niepowtarzalną urodą kobietą mojej następnej sesji.

Zgrabna, bystra, urocza taką Cię widzę! W drapieżnej czerwieni albo zmysłowej bieli. Czy wiesz już że warto poświęcić swoich kilka godzin, aby stworzyć niepowtarzalne odzwierciedlenie swoich kształtów, młodości?

Gotowa ?

każdemu należy się trochę przyjemności od życia. Niezależnie od wieku posiadasz w sobie coś wyjątkowego, co powinnaś pokazać światu. Choćby po to aby stać się pewniejszą siebie.

Na moment zamknij oczy i przenieś się w wymarzone miejsce. Poczuj jak płatki róż zsypują się po Twoim ciele. Banalne?? Wcale nie, takie doznanie oderwie cię choć na moment od tej monotonnej, męczącej Cię rzeczywistości. Kobieta szczęśliwa to kobieta piękniejsza. A gdybyś tak na kilka chwil mogła stać się beztroską, nieodpowiedzialną i nieobliczalną? Emocje pokazują całą prawdę. I jak każda kobieta będziesz mogła poczuć prawdziwą wartość swojej sylwetki.

Wstydzisz się pokazać w bikini?? Wstyd to ludzka cecha, każdy ma go w sobie choć trochę. Nawet Ci których uważasz za zupełnie pewnych siebie. Wstydząc się swojego ciała wstydzisz się tak naprawdę siebie samej . Jesteś piękna niezależnie od opinii innych więc bądź sobą i pokaż się. Bielizna w gustownym stylu tylko pokreśli Twój charakter.

Chciałabyś więcej bukietów w domu bez okazji? Na pewno jest taka osoba dla której chciałabyś to zrobić. Daj się ponieść raz przygodzie Więcej odwagi. Odkryj swoje piękno. Zobacz swoje ciało od drugiej strony.

A może nie masz swojego ukochanego amatora? Jeśli tak, to doskonała okazja by go znaleźć. To genialne że możesz się zaprezentować tak jak większość facetów o tym marzy. Atrakcyjność to podstawa nie tylko na żywo.

Niektórzy uważają że kobieta jest tajemnicą. Czy nie zgodzisz się z tym stwierdzeniem? To właśnie zdjęcia będą wyjątkowymi pamiątkami, które będą wprawiać w zachwyt - zapewne nie tylko Ciebie.

Czytając to na pewno masz mnóstwo marzeń, ale brak ci odwagi by je spełnić. Nie czekaj, życie jest jedno. Poczuj się chodź raz jak Marilyn, drapieżna jak pantera. Daj się ponieść emocjom. Czasem nie potrzeba okazji, przyjdź zanim Twoja sąsiadka Cię uprzedzi. ;]

A może by tak strój kąpielowy? 

Lato to najbardziej pożądana pora roku. Co zrobić ze swoim urlopem podczas 30-stopniowego upału? Jak wiadomo, większość kobiet woli słońce i plażę, jeśli masz zamiar tak samo jak one się opalać i lubisz jak inni wpatrują oczy w Twoje opalone ciało, to wspaniale się składa. Zdjęcia w stroju kąpielowym w wakacje to zwykle zdjęcia piękne i radosne, radosne i bez skrępowania, bo wśród przyjaciół. Na pewno dosyć często bierzesz ze sobą aparat i robicie sobie wzajemnie zdjęcia z przyjaciółmi. Nie zawsze oczywiście stanowią upragniony rezultat, bo tak dużo odpada kiedy je oglądasz! Złe ujęcia, zamknięte oczy, bez uśmiechu, brak światła lub rozmazany obraz. Szkoda gdy nie da się naprawić zdjęć bez ostrości... Zdradzę Ci jednak sposób na pamiątkę, która spełni Twoje oczekiwania. Nie uwierzysz, ale większośc perfekcyjnych zdjęć w stroju kąpielowym także powstaje w studiu lub w naturalnym otoczeniu przy użyciu światła studyjnego. [hmtad name="Adsense Unit 2" align="center"] Jeśli więc chcesz mieć świetne zdjęcia z plaży to pamiętaj - do tego konieczny jest świetny fotograf, najlepiej ze studiem. Natomiast w dzisiejszych czasach można obyć się bez samej plaży (zawsze można wmontować później)

Ewelina  

fot. Marcel Zaborski, sesje zdjęciowe / fotosekunda.pl

Znaleźliście przez:

pomysł na sesje zdjeciową z partnerem>sesja zdjeciowa akty erotyczne>sesja z chłopakiem pomysły>erotyczna sesja kobiety i mężczyzny>jaką sesję zdjęcia zrobić dla chłopaka ?>jak zrobić erotyczną sesję zdjęciową>erotyka w plenerze

Pomysły na sesje zdjęciowe dla Ciebie

 • Fotografia ślubna Kępno i Wrocław - nowa strona

  fotografia ślubna Kępno Ostrów Wielkopolski

  Piękne zdjęcie? Więcej takich znajdziecie tutaj:

  https://fotografia-mpfoto.pl/

   

   

 • nowa fajna strona o fotografii ślubnej

  Nowa podstrona o fotografii ślubnej rodem z Krakowa

  Kiedy mieszkałem w Krakowie, zawsze marzyłem żeby zająć się fotografią ślubną.

  Kiedy na dobre zająłem się fotografią ślubną, nie mieszkałem już w Krakowie. W tym roku, najbliżej Krakowa fotografuję w Niepołomicach.

  Ale ciągle ciekawie przyglądam się przyjaciołom z Krakowa. Dziś, polecam stronę o fotografii ślubnej dla młodych par z Krakowa, Wieliczki i okolic. Mam nadzieję, że znajdziecie tam interesującą ofertę fotografii ślubnej!

 • profesjonalne zdjęcia produktu packshot

  Dobre zdjęcia na aukcje - zlecić specjaliście czy można je zrobić samodzielnie?

  Zapewne zdarzyło Ci się podziwiać w internecie profesjonalnie wykonane zdjęcia produktu. Czy zastanawiałes się kiedyś w jakich sytuacjach lepiej inwestować w profesjonalną fotografią produktową a kiedy po prostu wyciągnąć aparat z kieszeni i zacząć tworzyć?

 • fotografia ślubna Wrocław

  Fotografia ślubna - tym razem kolorowo

  Tym razm, chcę Wam przedstawić kolejnych z moich fotografów ślubnych: MP foto | fotografia ślubna Wrocław.

  Bardzo lubię w ich zdjęciach to, że są takie bezwstydnie kolorowe i bezczelnie jasne i piękne. Zaproaszam i Was do pooglądania pięknych zdjęć ślubnych MP Foto, szczególnie jeśli pochodzicie z okolic Kalisza, Kępna czy Ostrowa wielkopolskiego. Tu natomiast możecie znaleźć jeden z moich ulubionych reportaży ślubnych autorstwa MP Foto. Zapraszamy!

  Kilka zdjęć na zachętę poniżej.

 • bizneswoman na planie zdjęciowycm

  Fotografia biznesowa

  Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle.

 • Sesja i co dalej?

  Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową?

  Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii?

  W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.

  Odbitki foto

  Odbitki to po prostu wydruki. Ale po prostu to za mało bo wybierając odbitki, musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań:

 • fotografia ślubna kraków Iza i Zygmunt Góscy

  Krakowska fotografia ślubna z pasją

  Fotografia ślubna to najpiękniejsze wydarzeniach Waszego życia, zatrzymane w kadrze. By stworzyć bardzo dobry reportaż, przydaje się też umiejętność selekcji zdjęć, by uczynić opowieść ślubną ciekawą i atrakcyjną. Bycie narratorem takiej opowieści to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Reportaż ślubny ma pokazywać interakcje międzyludzkie, dynamikę wydarzeń, ale również musi się w nim znaleźć miejsce na subtelny portret czy piękny detal.

 • zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

  Erotyczna sesja zdjęciowa?

  Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej!
  I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące!
  Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa to taki rodzaj fotografii, którego celem jest sprzedawanie.

  Inwenstując niewielkie kwoty w profesjonalne zdjęcia, często możesz sprzedać towar dwa razy drożej! Przede wszystkim, często można go w ogóle sprzedac, podczas gdy w normalnej sytuacji nie zwróciłby niczyjej uwagi. Jest to odwrotność na przykład fotografii aktu, gdzie celem jest po prostu pokazanie piękna.

  Jakie są dobre zdjęcia reklamowe?

 • wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki

  Wirtualne wycieczki składają się ze zdjęć, które swoim zasięgiem obejmują całą sferę 360 stopni. Wykonanie polega na tym, że fotograf robi serię zdjęć, za każdym razem przesuwając aparat o kilkadziesiąt stopni - aż w końcu obejmie zasięgiem zdjęć całą sferę.

 • Sesja narzeczeńska w Łazienkach Warszawa

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

  Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

 • sesja fotograficzna bielizna i strój kąpielowy

  Sesje zdjęciowe: bielizna i strój kąpielowy

  Bielizna czy strój kąpielowy? Studio - a może plaża? Gotowa?