Skontaktuj się

O nas

Jesteśmy grupą fotografów / stylistów i wizażystów których naczelnym celem jest popularyzacja fotografii i sesji zdjęciowych jako rozrywki dostępnej dla każdego.

profesjonalna sesja zdjęciowa - zdjęcie modelki z aparatem

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia studyjne i plenerowe. Zrealizowaliśmy kilkaset sesji, ale do każdego podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania i podszeptujemy najlepsze rozwiązania.

Specjalizujemy się w sesjach z mobilnym oświetleniem studyjnym, wykonywanych poza studiem. Czyli z naturalną scenografią, której nie sposób spotkać w zamkniętych studiach fotograficznych. Jeśli trzeba, także z dającym profesjonalne efekty przenośnym tłem. Przykłady takich sesji można zobaczyć na naszej stronie o sesjach zdjęciowych.

Artykuły

Zobacz najnowsze artykuły. Tylko wartościowe wpisy związane z fotografią.

Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle. Jak wiemy ze strony Profilandia - dobre zdjęcia to podstawa jeżeli interesuje Cię podrywanie w internecie.
Czytaj dalejFotografia biznesowa
modelka w stroju kąpielowym

Sesja i co dalej?

Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową? Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii? W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.
Czytaj dalejSesja i co dalej?