Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Skontaktuj się

O nas

Jesteśmy grupą fotografów / stylistów i wizażystów których naczelnym celem jest popularyzacja fotografii i sesji zdjęciowych jako rozrywki dostępnej dla każdego.

profesjonalna sesja zdjęciowa - zdjęcie modelki z aparatem

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia studyjne i plenerowe. Zrealizowaliśmy kilkaset sesji, ale do każdego podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania i podszeptujemy najlepsze rozwiązania.

Specjalizujemy się w sesjach z mobilnym oświetleniem studyjnym, wykonywanych poza studiem. Czyli z naturalną scenografią, której nie sposób spotkać w zamkniętych studiach fotograficznych. Jeśli trzeba, także z dającym profesjonalne efekty przenośnym tłem. Przykłady takich sesji można zobaczyć na naszej stronie o sesjach zdjęciowych.

Artykuły

Zobacz najnowsze artykuły. Tylko wartościowe wpisy związane z fotografią.

Voucher na sesję zdjęciową – jak podarować komuś sesję?

Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent niż kupon na sesję zdjęciową. Taki prezent zdecydowanie odbiega od ogranych "sztuczek". Przy tym dobry zegarek lub laptop którego nie wstyd wręczyć kochanej osobie to kilka tysięcy złotych. Sesja fotograficzna może być dużo tańsza a przy tym sprawiać ogromną radość.
Czytaj dalej
zdjęcia biznesowe pracownika

Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa nieco różni się od innych rodzajów fotografii. O ile celem zdjęć mody jest korzystne ukazanie ubrań, a celem zdjęć glamour jest atrakcyjne ukazanie modelki, o tyle tutaj mamy do czynienia z prawdziwą komunikacją biznesową; a to co chcemy osiągnąć to pokazanie pracowników z dobrej strony. A może lepiej byłoby powiedzieć – w dobrym świetle. Jak wiemy ze strony Profilandia - dobre zdjęcia to podstawa jeżeli interesuje Cię podrywanie w internecie.
Czytaj dalej
modelka w stroju kąpielowym

Sesja i co dalej?

Macie już swoje piękne zdjęcia ślubne, a może odważyłaś się na pierwsza sesję zdjęciową? Wtedy często przychodzi moment refleksji czy pomyślałaś o odpowiedniej oprawie dla pięknych fotografii? W tym artykule postaram się zaproponować Ci kilka pomysłów, szybszych i wolniejszych; tańszych i najbardziej ekskluzywnych.
Czytaj dalej
zdjęciowa sesja erotyczna czyli buduarowa

Erotyczna sesja zdjęciowa dla par

Buduarowa, czy jak to niektórzy nazywają - erotyczna sesja zdjęciowa, to w wielu miejscach ciągle temat tabu. Ale zakazane przyjemności smakują najlepiej! I to właśnie największy plus sesji buduarowej, który z nawiązką wynagradza konieczność przełamania się: to jest ekscytujące! Romantyzm, zmysłowość i erotyka - to właśnie ma przedstawić fotograf na sugestywnych zdjęciach.
Czytaj dalej