Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy. Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

Sesje narzeczeńskie to dobra zabawa w czasie romantycznej sesji we dwoje i zdjęcia których będą Ci zazdrościć koleżanki lub koledzy.

Zwykle wykonywana jest w plenerze, ale dobrym pomysłem są też podkreślające charakter sesji romantyczne wnętrza.

  • sesja narzeczeńska w plenerze – tu nie ma żadnych ograniczeń, bo scenografią jest cały świat!
  • W wypadku sesji narzeczeńskiej w atrakcyjnych wnętrzach– ograniczają Was tylko cztery ściany i wyobraźnia. Dzięki dzisiejszej technice oświetleniowej można otrzymywać wyniki jak w studio prawie w każdym wnętrzu.

Jest jeden mały minus sesji narzeczeńskiej – zwykle najlepiej nadaje się dla narzeczonych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by podarować ją w prezencie równocześnie z oświadczynami. Nie oznacza to że musicie się zdecydować na tego samego fotografa na ślub.

Z drugiej strony, jeżeli będzie Wam się świetnie współpracować – dlaczego nie?

Sesja narzeczeńska przypominana nieco plener ślubny. Zdecydowaną różnicą jest fakt że można sobie pozwolić na więcej, mniejsza formalizacja i przede wszystkim „cywilne” stroje

Fot: Marcel Zaborski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *